Para Kazanma

İhtiyaçlar doğada insanoğlunun gereksinimlerini belirleme yöntemi diyelim. İhtiyaçlarımız 2019 yılında para kazanma konusunu çok önemli kılıyor. Para kazanma yaklaşımı ihtiyaç olarak algılanması , kolay ve hızlı yoldan nasıl para kazanabiliriz ? Sorusunu akla getiriyor.

Para kazanmak sizce çok mu önemli ? Hayat standartlarını oturtmuş ya da oturtmak isteyen kişilerin en çok sorduğu şeyi bir kaç cümle ile sizlere söyleyebilirim.

  1. Para kazanma nedir ?
  2. Kolay para nasıl kazanılır?
  3. Hızlı para kazanmanın , gerçek ve kesin bir yöntemi var mı ?
  4. Evden para kazanmak hayal mi?
  5. İnternetten para kazanma nasıl olur ?
  6. Para kazanmanın yolları içinde kesin çözüm hangisi?
  7. Para kazanma fikirleri olabilecek %100 denenmiş bir tiyo istersem ?

Rıfkı ya söyledim yavaş gidelim özgün bir içerik olsun google amcanın seni sevmesi lazım dedim. Saçları briyantinlemiş gelmiş bir de sarı dişleri saklamaya çalışıyor. Rıfkı sen sittin sene para kazanma konusu ile ilgilenme dedim .Rıfkı alem çocuktur. Çok okur güzel düşenceleri vardır fakat işte biraz içine kapanık olduğu için sosyal medya aleminde yaptığı espriler ile gündem yakalama çabalarında . Bu kadar lakırdıdan sonra alt başlıklar halinde devam edeceğim.

Para Kazanma Nedir?

Para Lidyalılar bulduğu bir metal bir objeden çok daha fazlası olmaya başladı. Günümüzde tapınılası (haşa ) hale gelmiş . Olmazsa olmaz dediğimiz varlığı bir dert yokluğu bin borç olarak faturalara yansıyan bir araç olarak tanımladım. Para kazanma fikrine bakış açımız ile ilgili bir sorun var aslında nasıl yani der gibisin ?  Para kazanma konusunu gerçekten internetten para kazananlardan ,para kazandıran site sahiplerinin perspektifinden -bakış açısı- bakmak lazım. Öncelikle sana bir uyarı yapayım.

Bugüne kadar para kazanma ile ilgili bildiğin her şeyi unut. Doğru bildiklerinde dahil olmak üzere yanlışların ile birlikte çöpe atmanı tavsiye ediyorum. Gerçekten %100  kazananların katına çıkmak istiyorsan bunu yapmalısın .

Para ilgili olumlama yapmalısın sınırsız denemen olmuş olabilir bildiklerin doğru olsaydı bu yazıyı okuyor olmayacaktın. Zaten para kazanan bir kişi hızlı,kolay para kazanma gibi bir derdi olmaz zaten kazanıyordur. Düşüncelerimizin gücünü ve kendimize etkilerini bilmeden para kazanma hakkında kendini programlayamazsın.

Çok ilginçtir .Dünya üzerinde onlarca devlet ve ülke var oysaki paraya hükmeden ailelerden bahsedilir. rothschild vb gibi aileler. Şehir efsanelerimidir bilinmez devletlere hükmeden aileler tarihten günümüze gelen soyları ile karşımızdalar . Peki biz Sabancı ,Koç olamayacağımıza göre soydan gelen bir mirasa da sahip değilsek nasıl para kazananların safına geçebiliriz.

Sabırlı ,azimli ve dürüst çalışarak elbette … Hemen aklına kolay yoldan iddaa da bir kupon yapıp 1000 tl basıp parayı katlarım hevesleri varsa onu da boş geç . Bu da denendi uzak dur. Emeksiz yemek olmuyor. Rıfkı geçen gün maç satıyorlarmış dedi kafasına iki tane yapıştırdım. Aman sakın ha hep beraber özveri ile çalışarak yapmak daha iyidir. Kolay ve hızlı para kazanma gibi başlıklar görüyorsan aslında insan psikolojisi kolay hemen acil gibi formüller istese de yok böyle bir dünya. En kolayı bile belli bir disiplin gerektirir.

Kolay para nasıl kazanılır ?

Kolay para nasıl kazanılır? Sokaktan geçerken 3-5 amca çevirip sormak gerek aslında amca sence kolay para kazanma nasıl olmalıdır ? İlerde mutlaka bunu yapalım. Verelim rıfkının eline bir mikrofon vatandaşın nabzını sokakta tutsun. Türk milleti için kolay para neyi ifade ediyor.

İnternetten para kazanma yolları içinde başarıya ulaşmış her yol bence kolay para kazanmadır. Neden diye soracak olacaksan kolay dan anlatılmak istenen ben bir şey yapmayım ama o olduğu yer de para bassın , bana ek gelir getirsin. Doğalgaz su elektrik faturalarımı karşılayım varsa ev kira mı bu yolla ödeyim dediğimiz türden .Kazançlar gün geçtikçe artarsa bu sefer yeni bir araba alayım hatta ev alayım.

Bununla ilgili güzel bir blog yazısı okumuştum. Crytos isimli gibisinden bir abimiz bir başlık atmış on numara internet sitesi kazançları ile ev almak . Hayal on numara , hesaplama üzerine bir site oluşturmuş seo çalışmaları ,sosyal medya linklemeleri vs bütün çalışmaları yaptıktan sonra günlük trafik sayıları 1K üzeri olunca google adsense reklamları ile site üzerinden ev sahibi olmanın yolunu gün gün yaptıkları ile anlatmış . Hayal bile olsa altında bir felsefe var ,düşünce büyük amaç güzel her türlü saygıyı hak ediyor.

Eski türk filmleri gibi fakir genç psikolojisinden kurtulup paranın efendisi olmak için internet zenginlerinin başarı hikayelerini bir okumalısınız. Google ‘ın bir evin garajında oluşturulması , şimdi nerelere geldiğini bir düşünün. Facebook kurucusunun , sayfayı okul içinde insanlar birbirini eklesin diye kurulan bir site olması sonradan bütün dünyayı kapsaması. Bütün büyük başarılar aslında küçük hedeflerin toplumca benimsenip , dağın tepesinden yuvarlanan küçük bir kar topunun devasa bir gülleye dönüşmesinin öyküleri , başarı öyküleri okumak iyidir kişiyi güdüler hemen oradan çıkarsın ben neden başarmayayım ? Benim neyim eksik gibisinden atarlanmaya haklısın da ben de onu soruyorum. Yapan yapıyor da kolay para kazanma senin için neden hayal olsun?

Hızlı Para Kazanmanın %100 Kesin Çözümü

hızlı ,hızlandırılmış kestirme gibisinden kolay para kazanmayı hızlı bir şekilde nasıl sağlarız. Hızlı para kazanmak diye bir deyim doğru mudur? Yatırımlarımızı dolar ,altın gibi döviz birimlerine yatırmaktan bahsetmiyorum . Günlük al sat yaparak döviz ve altın üzerinden günde 100 TL kazanabiliriz. Günün belli saatlerinde düşen fiyatlar açılış ve kapanış zamanlarını takip ederek belli bir eğri takip ediyor. Benim seçtiğim yol adsense üzerinden kazanmayı amaçladığı için gelişim sürecinden sonra yazarak para kazanmak gerçekten hızlı bir para kazanma eğilimi gösteriyor.Blog nasıl açılır ? Ne sitesi yapsam para kazanırım ? diye bir çok soru aklımıza gelse de parakazanmayollari.org u inceleyerek bu sorulara %100 kesin çözüm önerilerimi inceleyebilirsin.

Evden Para Kazanmak  %100 Denenmiş

Kimi zaman hayat bize istediklerimizi sunmadığı sınama ve sınav zamanları karşımıza çıkarır. Dünyam karardı , herşey alt üst oldu dediğimiz düzenimizin bozulduğu zaman dilimleri olarak da adlandırabilirim. Kimi zaman gelirimize borçlanmayı başaramayabiliriz. Örneğin ,Ev kredisi çekerken çok kolay gelir fakat zamanla her ay kredi ödemesi yapmak biraz daha ağır gelmeye başlar. Bunun gibi kredi borçlarını ödemek adına hemen ek işler aranmaya başlanır. Ek gelir getirebilecek iş ve iş fikirleri ,kolay yoldan zengin olma girişimleri başarılı veya başarısız onca girişim deneyimi ile karşılaşırız. Blog yazarları web site sahipleri , internet sitesinden para kazanma yolunu seçen çoğu kişi sitelerini belli bir süre sonra hayatlarının merkezine alır. Çünkü zamanla takipçileri artmış , yazılarını okuyan kişi sayısı günden güne çoğalmıştır.

Wp mavi diye bir blog yazarı olan burak evden para kazananlardan bir tanesi , wordpress ve seo ilgili engin deneyimlerini sitesi üzerinden okurları ile paylaşıyor. Şu an kitap yazarak para kazanma yöntemi hakkında çalışmaları olduğuna eminim çünkü sitesi günde 3k kişi rahat takip ediyordur.

Evden kimler para kazanabilir ? Evinde interneti ve bir bilgisayarı olan bunun yanında bolca vakti olan herkes site kurarak evinden para kazanabilir. Google üzerinde yapılan araştırmalar üzerine geleceğin mesleği blog yazarlığıdır. Özgün içerik ile  oluşturulan internet sitelerinin önemi tartışılmazdır. Yazmak için yazmak yerine başarmanın tadını almak ve bir şeyler katmak adına yazarak para kazanmak mümkün . Sermaye ister mi ? Tabiki de evden para kazanmak için belli bir ücret ödemeniz gerekebilir . Buna sermayesiz bile denebilir. çok az  bir miktar olduğu için para yatırmadan zengin olunabilir. İnternet sitesi oluşturmaktan anlamayanlar için evde tesbih yapma , takı tasarımı , düğün ,nişan şeker paketleme gibi değişik iş kolları önermek de mümkün.

Para Kazanmanın Yolları %100 Kesin Çözüm

Rıfkı geldi abi para kazanmanın yolları o kadar çok  ki hepsi ile nasıl uğraşacağız. Hepsini bir sistematiğe koyarsak bile belli bir süre sonra insan bunalır. Haklı da bütün yollar mantıklı ve gerçekçi gelebilir ama kişi kendisini en iyi tanıyandır. Para kazanmak için önce seçtiğin yolu benimsemeli insan, inanmadığı bir  şeyi nasıl savunabilir ya da emek harcayabilir. Bunu daha önce para kazanmanın yolları yazımda daha detaylı dile getirmiştim . Sevdiğin bir şey üzerine hobi bile olsa para kazanabileceğini söylemiştim.

%100 kesin çözüm olarak gördüğüm yapabileceğini düşündüğün internetten para kazanma yollarının hepsi senin için başarıya giden anahtardır. İyi düşün iyi olsun …

Sabırlı ol bir ağaç bile tohumdan çıkıyor güneşle buluşuyor ve en az 3-5 sene büyüdükten sonra meyve vermeye başlıyor. Senin bekleyeceğin süre o kadar bile değil sıkılmadan usanmadan okumaya devam et araştır. İnternet zenginleri bu işi nasıl yapmış tecrübe bu hayatta satın alabileceğin en pahalı şeydir.En basitinden beni düşün onlarca kitap alıp okuyorum. Başarı öyküleri olsun gidilen yöntemler ne kadar değerli . Rıfkı bile saygı duymaya başladı. Abi diyor sen kafana koyduğun şeyden dönmüyorsun uğraşıyorsun. Site de bu ara resim yükleme de bir sıkıntı var dosya boyutunda bir sorun var sanırım resim yükleyemedim ama günlük adsense den aldığım ödemeleri görsen senin de motive olacağına şüphem yok.

Satış ortaklığı ile kazananlar , E-mail marketting yapanlar, Reklam şirketleri üzerinden sitede yayınlayarak gelir elde edenler, Sosyal medyadan para kazanma yolunda olanlar hepsi farklı bir yoldan ele alsa da düzenli olarak o yolda sebat ederek ilerliyorlar. Birden çok yola bölüp de kendini heder etme bana sorarsan. Bir yol seç ve o para kazanma yolu ile ilgili en ufak ayrıntıları bile öğrenmeye çalış.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir