İnstagramdan Para Kazanma Önerileri

Sosyal medyanın gücünü son yıllarda çok daha fazla hisseder olduk. 2019 yılının en çok parlayan sosyal medya aracı ise şüphesiz instagram oldu. İnsanların fotoğraflarını çekip paylaştığı ve gittikleri yerleri check in yapabildikleri uygulamada her gün yeni bir fenomen doğuyor. Peki instagramdan para kazanma yolları neler? İnstagramdan para kazanmak mümkün mü? Bunlara bu yazı içerisinde sade ve anlaşılır şekilde cevap vereceğim. Rıfkı her geçen gün internetten para kazanmanın tadına varıyor. Bu işi bırakacağa hiç benzemiyor. Abi özgün ve kaliteli içerik üretmek adına artık saatlerce ilgilendiğim konular ile ilgili araştırmalar yapıyorum der. Aferin rıfkı bu yolda devam et internette para kazanmak için sabır ve azim en öncelikli maddemiz. Araya girmek gibi olacak ama küçük bir hikayem var özetleyip geçecem.

Amerika da bir zamanlar altın bulup zengin olma furyası vardı. Altın madenleri araştırılıp , bulunduğu zaman kişiler zengin olma hayali ile yanıp tutuşurlardı. James de bu sevdalılardan birisi idi bu hayal uğruna evini barkını taşıyıp doğuya doğru altın bulmak için yola koyuldu. Bir gün bir dağın eteğinde quartza rastladığında buldum buldum diyerek heyecanla ne çıktığını bulmak için analiz yaptırdı. Çok kuvvetli bir altın damarıydı. Kazı çalışmaları ailecek başladı bir hafta iki hafta derken altın damarını kaybettiler. Ailenin üzerine bir kasvet çıktı. Altın bulmak için aldıkları alet ve araçlara onlarca para vermişlerdi fakat şimdi altın damarı yoktu. Biraz daha uğraştıktan sonra pes etmeye karar verdiler. Aldıkları alet adevatı da yok pahasına hurdacıya verdiler . Hurdacı aletleri ucuz bir fiyata aldıktan sonra james den hikayeyi dinledi.

1 hafta sonra hurdacı analiz için bir mühendis ile birlikte kazı alanına geri geldi. Burada çok kuvvetli bir altın damarı bulmuşlar sonra da kaybolmuş diyerek mühendisin bu alan ile ilgili çalışma yapmasını istedi. Mühendis çalışmasını tamamladıktan sonra hurdacıya şu manidar sözleri söyledi.

Evet haklısınız ama buldukları ana damar değil yan kollardan birisiymiş . Ana altın damarı en son kazdıkları yerin 1 metre ötesinde duruyor diyerek hurdacıya ana damarın yerini gösterir. James milyonlarca dolar değerinde altın damarını 1 metre ile kaybetmiştir. Hurdacı tahmin edebileceğiniz üzere çok zengin olmuş ferahlık içerisinde yaşamıştır.

Hikayenin anlatmak istediği zafere bir metre kala bırakmak yerine azimle çalışmaktır. Hızlı ve kolay internetten para kazanma yolları aradığımızın farkındayım. Kararlılık çok önemli bu nokta da çok önemli kararlı olup düzenli çalışmaya devam etmeli insan. Kişiyi sınırlayan onun çevresi ve düşünceleridir. Gerçekten inanılarak yapılan her şey başarıya gebedir. Dedikten sonra instagramdan nasıl para kazanabiliriz ona geçelim.

instagramdan para kazanma

İnstagramdan para kazanan hesapları şöyle göz ucuyla bir gezdiğimde esas olan şu yöntemleri farkettim. Dropshopping yapanlar, Satış ortaklığı yapanlar, butik açanlar veya tanıtım yapabilecekleri güzel sözel ,komik resim ve video paylaşarak sayfalarını büyüten insanlar.

Dropshopping ile instagramdan para kazanmak , ebay ,amazon gibi alış veriş sitelerinden ürünleri beğenip sayfalarında paylaşan insanlar , kargo süresini de hesap ederek ellerinde hiç bir mal yokken sipariş alıyorlar. Bu ürünlerin ellerine ulaşması 30 ile 40 gün arası oluyor. Satarken alıcıya durum ile ilgili bilgi verilir onay alınırsa satıcı kendi kredi kartı ile siparişini gerçekleştiriyor.

Avon ,güzellik ürünleri ve oriflame gibi bayanların yoğun talebi olan firmalar , belli bir kar oranı ya da satış başına para kazanma olanağı sağlıyor. Kişiler bu ürünleri instagram sayfalarında tanıtarak takipçilerinden gelen siparişler doğrultusunda para kazanıyorlar. Zayıflama ürünleri, zayıflama çayları ünlülerin bile yapmış olduğu viral reklamlar sayesinde instagram üzerinden müthiş satış rakamlarına ulaşıyor.

İnstagramda butik açmak , para kazandırır

sosyal medyanın hızlı ve kolay çocuğu instagram ,facebook tarafından 1 milyar dolara satın alındıktan sonra daha da bir hızlandı. Kullanışlı ve basit arayüzü ile sadece fotoğraf paylaşılan ve beğeni yorum yapılan bir araç olmaktan çoktan çıktı. İnstagram butikleri var görüyorsunuz. Milyonlara ulaşan takipçi sayıları ile günde 500 e yakın sipariş alıyorlar. Bu butiklerden dükkanı olanlar olduğu gibi evinde yada bir depo da çekim yapıp instagram sayfalarından satanların sayısı gün geçtikçe artıyor.

instagramdan para kazanmak gerçekleştirilebilir bir hedef , internetten para kazanma yolları içinde yapabileceğinizi düşündüğüm bir model. James gibi 1 metre kala pes etmeyin . İnsanlar artık farklı olanların peşinde tarz sahibi iseniz. Benim beğendiğim ürünler çok kolay satılır ve herkes beğenir satın almak ister derseniz instagramdan para kazanmak sizin için çok kolay olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir