İddaa ‘dan para kazanma

Kolay para kazanma yollarından bir tanesi de iddaa kuponu yaparak para kazanma diyebiliriz. Nesine ,tuttur ,misli ve bilyoner gibi internet üzerinden kesin iddaa kuponları yaparak para kazanabilirsiniz. Her geçen gün büyüyen iddaa sektöründe şikeli maç satarak , ya da şikeli olduklarını düşündükleri gelmesi muhtemel tahminlerini hazır kuponlar şeklinde satan kişiler var. Bunların çoğu dolandırıcı ve insanların zengin olma ,araba alma ,ev alma ve kredi kartı borçlarını kapatma gibi vaatler ile hayalleri ile oynarken daha büyük borç batağına saplanmalarına sebep oluyorlar.

İddaadan nasıl para kazanırım ?

Tahmin yeteneğine bağlı olmakla birlikte , maçlardan ve futboldan ayrıca tenis ve basketboldan anlıyorsan ,şans da senin yanında ise para kazanabilirsin. Herkes iddaadan para kazanmış olsa bugün ne nesine ne de tuttur ayakta kalırdı. Mantıklı düşününce iddaa ile para kazanma yolunun çok da karlı olduğunu söylenemez. Bütün kumar oyunlarında olduğu gibi her zaman kasa kazanır.

Hırslarına yenik düşmessen ,kazanmışken çekilmeyi bilir . Ana parayı kurtardıktan sonra yapmış olduğun kuponların kazancının 40 da 1 ini riske ederek iddaa ile para kazanmak mümkün .

Her geçen gün kupon tutturmakta zorlaşıyor. Özellikle yaz aylarında doğru dürüst maç olmuyor. Mbs 3 veya mbs 4 olması da kupon tutma olasığını etkiliyor.

MBS nedir?

Mbs kuponu oluşturacak minumum maç sayısıdır. Mbs 3 olan maçlardan bir iddaa kuponu yapacak olursanız en az 3 maç eklemeniz gerekmektedir. MBS 4 ise en az dört maçtan oluşan kuponlardır. İddaadan para kazanmak için illa çok anlamanıza da gerek yok. Krallar denen sistem nesine ve tuttur üzerinde bulunuyor. İddaa tutturma yüzdelerine göre kişileri takip edebilir. Onların oynadıkları kuponları sizlerde değerlendirebilirsiniz.

İddaa ile Para Kazanılır mı ? (Şahsi fikrim)

İnsanlar hayatlarının belli dönemlerinde dar boğazlardan geçerler. Borçlar birikir alınan para , ödediklerini karşılamaz duruma gelir. Umut dünyası bir çıkış kapısı ararsın ve riskli olduğunu bile bile iddaa kuponu yapmak istersin. İşler daha da kötüye gidebilir .Özellikle kumar bağımlılığı dediğimiz türden iddaa oynyanlar daha da tehlike de aileler yıkılabilir. Ciddi bir konu para kazanma yolları araştıran sen, iddaa yerine şunlara odaklanabilirsin.

  • Blogdan para kazanma
  • Makele yazarak
  • Anketlerden para kazanmak

Bu saydıklarım sizleri çok zengin yapmaz fakat ek gelir getiren işlerdir. İnternetten para kazanmaya inanan kişiler olarak mantıklı adımlar atmalı .Geleceğimizin sorumluluğunu taşımalıyız. Hastalık derecesinde olmayan zevkine iddaa oynamaktan bahsetmiyorum.

İddaadan para kazananlar

İddaa oynayarak evini geçindirenler ,iddaadan para kazananlar olduğunu görmüşsünüzdür. Ödeme dekont fişlerini internette kısa bir araştırma yaparak bulabilirsiniz. Bu güzel parayı kazananlar nasıl yapıyorlar iddaadan nasıl para kazanılır ? soranlar için biraz araştırma yaptık.

Çok para kazananlar yüksek miktar basarak , oranı küçültme yoluna gidiyorlar. Çoğunlukla 1.5 üstü gol olur diyerek tamamlama maçlarını seçiyorlar. İddaa da komik bir oranı olanı 1.5 üstü gol genellikle 1,15 gibi oluyor. Çok güvendikleri bir maçın yanına bunları kombinleyerek garanti kazanç yoluna gidiyorlar.

 

 

 

 

“İddaa ‘dan para kazanma” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir