Düzenli Ödeme Yapan Anket Siteleri Listesi

Para kazanma yolları sitesini ilk açtığımda ne kadar çok bahsedilecek konu var demiştim de rıfkı abi sende yazarsın demişti. Anket siteleri listesi belkide en çok aranan şeylerin başında yer alıyor. internetten para kazanmak isteyen ev hanımları, öğrenciler ya da girişimciler  anket siteleri listesi içinden akıllarına yatanlara üye olarak mail adreslerine gelen anket e postalarını cevaplayarak para kazanabiliyorlar.  anket sitesinden para kazanma denilen bu oluyor. Türk anket firmaları olduğu gibi yurt dışından yabancı anket firmaları da bulunuyor. Sizler için yapmış olduğum kapsamlı araştırmalar sonucunda en güvenlir , ödeme yapan anket sitelerinin listesini yazının devamında paylaşacağım.

Ödeme Yapan Para kazandıran Anket Siteleri

Ödeme yapan , ödemeleri düzenli katılımcılarına aktarabilen güvenilir firmalar, bu firmalar yaptıkları anketler sayesinde kapı kapı dolaşılan anketörlük işini bitirmiş durumdalar. Neden derseniz büyük firmalar Türkcell,vadofone , Türk telekom , LC waikiki ,Adidaas ,Nike vb gibi firmalar toplumun nabzını tutmak için anket siteleri üzerinden kendi şirketleri ile ilgili sağlıklı veri topluyorlar.

Benim nacizane fikrimi soracak olursanız Anket siteleri para kazandırır . Fakat öyle ahım şahım paralar kazanamazsınız. Ödeme eşiğini geçtikten sonra paralar hesabınıza aktarılıyor. Eskiden paypal üzerinden biraz daha kolay gerçekleşiyordu. Şimdi Paypal Türkiye de kapatıldıktan sonra ödeme kanalları da anket sitelerinin uygun gördüğü firmalar ile değişkenlik gösterir oldu. Her geçen gün internetten para kazanma yolları daha fazla talep görür oldu. İnsanların ilk akıllarına gelen yazarak para kazanma ikincisi de anket sitelerinden para kazanma hal böyle olunca hemen akla anket sitelerinin listesini bulmak geliyor.

Anket Siteleri Listesi

  1.  Lifepoints Türkçe 
  2. Ipsos Türkçe
  3. Pago Türkçe
  4. Markentagent Türkçe
  5. Myiyo Türkçe

Anket Siteleri Ne kadar Para Kazandırır ?

En çok merak ettiklerinizin başında anket sitelerinden ne kadar para kazanırım sorusunun olduğunu biliyorum. Anket siteleri listesi olarak yukarda vermiş olduğum yerlere üye olursanız aylık 500 TL gibi ek gelir elde etmiş olursunuz. Bu para sizi zengin etmese de faturalarınızdan bir kaçını ödemeye yardımcı olacaktır. Anket sitelerine üye olurken hobiler ve kişisel özellikler çok önemlidir. Erkek ,bayan olmanız bile size gelen anket sayısını etkiler. Makyaj ürünleri ilgili bir anket bayan değilseniz  gönderilmeyecektir. Bu gibi değişkenlerden dolayı aylık ne kadar kazanırım sorusunun cevabı değişkenlik gösterir.

Anket Siteleri Güvenilir midir ?

Anket siteleri ile para kazanma güvenli bir yöntemdir. Ben sadece internetten para kazanma için ayrı bir e posta hesabı açarak bütün siteleri bir mail adresinde topluyorum . Bu şekilde gündelik hayatımda kullandığım e posta da internetten para kazanma yolları içeren mailler gelmiyor. İnternetten para kazanmak için günde iki defa diğer mail adresimi kontrol etmem yeterli oluyor.

Profiliniz %100 tamamlanmış olmalı ve daha fazla anket almanıza yardımcı olacağından profil anketlerini sık sık gözden geçirmeyi ve güncellemeyi unutmayın.

Anket panelinin size davetiye göndermeden önce profilinizi analiz etmesi biraz zaman alacağından dolayı daha birinci günden anket cevaplayarak para kazanmayı beklemeyin.

E-postaları spam klasörüne kaçırmamak için e-posta adreslerini kişi listenize ekleyin. Ertesi gün veya belki birkaç gün sonra profiliniz uygunsa ankete katılmanızı isteyen bir e-posta davetiyesi alacaksınız.

Davet e-postası, anketin ayrıntıları, ne kadar zaman alacağı ve sunulacak ödüllerin detaylarından oluşur. Eğer ödül sizi tatmin ediyorsa, bir sonraki işlem için ”Ankete Başla” bağlantısını tıklamanız yeterli.

Tarama soruları sorularak test edileceğiniz yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Tarama testini başarıyla geçtiyseniz, anketin asıl bölümüne gidersiniz.

Tüm sorulara sabırla ve doğru bir şekilde cevap verin. Cevaplanan sorular anket paneli tarafından kaydedilecek ve izlenecektir. Sonraki anketlerde aşırı bir uyuşmazlık bulunursa anket yaparak para kazanma fırsatını kaçırırsınız.

Bu yüzden daha fazla ödüllü anket almak için her soruyu dikkatlice okuyunuz ve soruyu doğru cevaplayınız. Rastgele cevap vermeyin.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir