Para Kazandıran Oyunlar (En iyi Liste)

Para kazandıran oyunlar için tekrar bilgisayar başına geçtim bütün günümü sizlere para kazanma sağlayan mobil oyunlar olsun , android oyunlar olsun online bir şekilde sadece oyun oynarak para nasıl kazanılır ? Bunu öğretmeye kararlıyım. Rıfkı ile güzel bir kahvaltı sofrasında öğrenciler için vazgeçilmez olan online  oyunlar hakkında konuşuyorduk . Pubg hakkında baya bir kafa yorduk. Açlık oyunları filminden esinlenerek yapılan para kazandıran oyunların başında gelen pubg, uçaktan bir alana atlama ile başlıyor. Yere inen oyun karekteri hemen silahlanmaya başlıyor. Oyunda en son kişi ölene kadar süren kıyasıya mücadele ve hayatta kalma iç güdüsü milyonları bu oyuna sürüklüyor. Mavi balina kadar tehlikeli olmasa da bu tür oyunlar çocuklarımız için bağımlılık yapıp , gerçekten hayattan kopmalarına neden olabiliyor.

Rıfkı para kazandıran oyunlar iyi de dedi , bizim zamanımızda oyun deyince aklımıza misket (bilye) ,çamurdan arabalar yapmak ne bileyim bilyeli yapıp sokaklarda sürmek falan vardı. Bilyelinin yerini artık kay kaylar alsa da paten yapan gençleri de sokaklarda görüyoruz. Bilgisayardan oyun oynarken para kazanma fikri çok hoş , hem eğleneceksin hem para kazanacaksın dediğinde aklıma çok mantıklı gelmişti. Peki kazandığım bu paralar nasıl hesaba yatacak ? Güvenilir mi ödeme yapan siteler üzerinden oynamak gerekir.

Bir ara zula çok gündemdeydi counter strike tarzı bir oyun , silahlar alıp takımlarını belirleyip haritalar üzerinde kıyasıya mücade imkanı buluyorsun. Zula türk yapımı olduğu için çok milli duygular ile hemen benimsemiştim. Zula üzerinde silahlar ekipmanlar paralı olarak satılıyor. Ücretsiz oynamak isteyenler de standart silahlarla oynayabiliyor.

Para kazandıran oyunlar listesine zulayı eklememin sebebi hem türk olması hem de karekterinizi geliştirip silahları çoğaltarak internet üzerinden hesabınızı rahatlıkla satabilirsiniz. Deneyim ve tecrübe saatlerce oyundan sonra kazanılıyor. Generalliğe giden bir komutan edası olan karektere sahip olmayı isteyen onlarca insan tanıyorum. Bu kişiler 15 yaşında çocuklardan da ibaret değil yetişkinlerde para kazandıran oyunlar içerisinde saatlerini geçirerek internetten para kazanma yollarını deniyor.

Para kazandıran oyunlar da Counter Strike G.O

Rıfkı ile çocukluğumuzun oyunudur counter strike ,tabi o zamanlar 1.2 ve 1.6 gibi versiyonları olan oyun online platformlara taşındı. Stream üzerinden satın alınabilen oyun üzerinde para kazanmak oldukça kolay. Bu oyun üzerine youtube kanalı açarak oyunlarınızı canlı yayın şeklinde yayınlayabilir. Videoları sayesinde bir kanal kitlesine ulaşmanız çok kolay olacaktır. Oldukça popüler ve en bilinen oyun diyebilirim.

Dota 2

Hastalık derecesinde eğlenceli bir oyun daha ,Dota 2 tek oturuşta 6 saate kadar sürükleyici oyun zevki sunan oyuna stream üzerinden ulaşabilirsiniz. Ücretsiz oynama imkanı veren Dota 2 de ciddi para istenen karekterlerin ve bu karekterlerin satıldığı ortamların olduğunu bilmelisin . Para kazandıran oyunlar içerisinde en iyisi diyen yüzlerce insan tanıyorum.

Swagbucks

Online oyun platformu olmanın yanında swagbucks içerisinde minik oyunlar oynayarak çeşitli hediyeler kazanabiliyorsunuz. Para kazandıran oyunlar kavramını bir soluk daha ileriye taşıyan site sizlere ,anket doldurma ve reklamlar aracılığı ile de para kazanma şansı tanıyor. Her geçen gün büyüyen ailesiyle swagbucks ödeme eşiğiniz 18 dolara ulaştığında hesabınıza paranızı iletiyor.

Second Life (Para kazandıran oyunlar)

3 milyonluk bir aile olan second Life üzerinde evler yapabilir ,atölyeler kurup ürünler satabilirsiniz. Sims oynayanlar için Second Life hemen alışabilecekleri para  kazandıran oyunlar kategorisine adını yazacaktır. Eğlenceli bir oyun olduğu kadar da kolay anlaşılabilir yapısı ile hiç sıkılmyacaksın. Second Life ile kazananlar arasına girmek için bu oyunu bir incelemeni tavsiye ederim . Youtube üzerinde oyundan kesitler bulabileceksin.

 

 

banner 728x90

Tags: #internetten para kazanma #oyun oyna para kazan #oyun oynayarak para kazanma #para kazandıran oyunlar #para kazanma yolları

author
Author: 
  Para Kazandıran Siteler
  Para Kazandıran Siteler
  Para kazandıran siteler ne zamandır aklımdaydı. Özenle
  Blogdan Para Kazanmak
  Blogdan Para Kazanmak
  internetten para kazanma yolları içinde en sade
  Yazarak para kazanma
  Yazarak para kazanma
  Aldım elime kağıdı kalemi başladım yazmaya. Yaz
  Tesbih Yaparak Para Kazanma
  Tesbih Yaparak Para Kazanma
  İnternetten para kazanma gibi bir düşüncem hiç

  Leave a reply "Para Kazandıran Oyunlar (En iyi Liste)"

  Must read×

  Top