Mobil Uygulamalar ile Kolay Para Kazanın

Gel gel bugün mobil uygulamar üzerinden nasıl para kazanılır onu anlattık.Cep telefonlarının hayatımızdaki yerini rıfkı ile farkında olmadan yolda yürürken test ettik. Parklar da cafelerde artık insanların bir yere oturmaya gittiği yerlerde bile karşılıklı sohbet etmek yerine acınası bir durum olan cep telefonlarını ellerinden düşürmediğine gözlerimiz ile şahit olduk. İnternetten para kazanmak isteyen insanlar mobil uygulamalar ve cep telefonlarının gücünü artık fark etmiş durumda. Cep telefonu üzerinde en çok zaman geçirdiğimiz başka bir mecra da sosyal medya , kim ne demiş ,hangi resmi paylaşmış ? Paylaştığı resim kaç like almış gündeme bomba gibi düşen haberler vs. Bayanlar özellikle artık sosyal medya da nefes alıyor resmen . Bu konu ile ilgileniyorsan instagramdan para kazanma başlıklı bir yazı yazmıştım onu inceleyebilirsin.

Cep telefonlarına o kadar bağımlıyız ki şarj bitse hayatımız kararıyor. Zaten üç gün şarjı giden akıllı telefonların çıkmasına da az kaldı yerli yandık. İnsani değerler açısından kayıp olarak gördüğümüz akıllı telefon bağımlılığı, internetten para kazanmak isteyen kişiler için ise muhteşem kapılar açabiliyor. Mobil uygulamalar ile para kazanma da bu kapılardan birisi. Bunun için detaylı bir mobil programlama bilgisine ihtiyacın olabilir. Mobil uygulama geliştirmek için hazır sistemleri de kullanabilirsin. Her neyse rıfkı ile mobil uygulamaların adsense üzerinden kazandığı paranın çok büyük olduğuna karar verdik .Neden dersen?

Mobil uygulamalar yada akıllı telefon oyunları her neyse ikiside aynı kapının sağ sol kolu işte. Akıllı telefonlarımızın ekranları bilgisayarlarımıza göre ufak olduğu için insanlar sayfayı aşağı kaydırayım derken bile google adsense reklamlarına tıklayabiliyor. Adsense ile para kazanma hakkında da detaylı bir yazı dizisi paylaşmıştım bakabilirsin..

Mobil uygulamalardan nasıl para kazanırım ?

Konunun özü bu nasıl para kazanırım… Akıllı cep telefonlarını bildiğiniz üzere android ve apple işletim sistemi ile çalışıyor. Android telefonlar için uygulamaların indirildiği alanın adı google play store , binlerce ücretsiz  uygulama ve oyun sunuyor. Cep telefonlarında geçirilen süre  çok fazla olunca insanlar çok fazla uygulama indiriyorlar. İndirilen uygulamalar içerisinde google adsense reklamları yayınlayarak mobil uygulama yapan kişiler tıklama ücretleri ile çok para kazanma imkanına sahip oluyorlar.

Online oynanan araba ,yarış veya level atlamalı oyunlarda ise oyun içi para ve altın satımları ile de ciddi miktarlar kazanabiliyorlar. Bir bakıma mobilden para kazanma eşittir indirme sayısı ile değerlendirilebilir.

Bazı mobil uygulamalar tanıtımlar sayesinde kullanıcılarınada para kazanma imkanı sağlıyor. Satış ortaklığı modeli gibi siz mobil uygulamayı facebook ,twitter ve instagram gibi sosyal medya alanlarından ya da web siteleri ve forumlarda tanıtarak uygulamanın indirilmesini sağlıyorsunuz . İndirme başına %50 ‘ye varan kar payları ile mobil uygulamalar üzerinden çok rahat para kazanma imkanı buluyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir